Кабінет 28 Лабораторія технологій комп’ютерної обробки інформації

 

Лабораторія технологій комп’ютерної обробки інформації

   В сучасних умовах розвитку інформаційно-комуніукаційних технологій, значну роль має вивчення інформаційних технологій в ліцеї. Ефективність вивчення у великій мірі залежить від повноти комплектації та використання лабораторії технологій комп’ютерної обробки інформації (каб.№28). У навчально-виховному процесі це залежить не тільки від сучасності його обладнання, наповненості програмно-апаратними засобами навчання та іншими навчально-методичними матеріалами, а й значною мірою від комплексу організаційно-методичних заходів, спрямованих на підвищення ефективності навчального процесу, які проводяться в нашому навчальному закладі.

   Лабораторія технологій комп’ютерної обробки інформації (каб.№28) призначений для формування інформаційно-освітнього і культурного середовища, яке створюється з використанням апаратно-програмних засобів інформаційно-комунікаційних технологій та інших сучасних засобів навчання.

   Заняття у Лабораторії технологій комп’ютерної обробки інформації (каб.№28)  забезпечують:

  • формування в учнів сучасної інформаційної картини світу;
  • формування умінь і навичок використання інформаційних технологій як важливої складової продуктивної діяльності громадянина в сучасному інформаційному суспільстві;
  • формування творчої особистості, розвиток в учнів теоретичного мислення, пам'яті, уяви;
  • виховання підростаючого покоління, спрямованого на формування в учнів високих громадянських і моральних якостей.

 

DSC 0005

DSC 0001 DSC 0035
 DSCN2177  DSCN2181