кабінет №48 Хімії та Біології

 

Кабінет ХІМІЇ та БІОЛОГІЇ

Завідуюча кабінетом - викладач хімії, біології та екології

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Решетько Тетяна Олександрівна

   Багато сучасних, різноманітних за методикою уроків проводиться в ліцеї з хімії та біології. Завжди здійснюється зв’язок зі спеціальностями, які набувають учні в ліцеї. Чим обробляти целюлозу, що таке детонаційна стійкість бензину, від чого залежить його якість, що таке антифризи, як запобігти корозії металів, як працювати з ацетиленом при різанні та зварюванні металів та ще багато-багато питань, на які знаходять відповіді ліцеїсти. Тому так багато творчих робіт виконують учні на протязі навчального року.

   Майже кожен урок проводиться під девізом «Якщо не творчо, то навіщо?» Тут навчають творити, розв’язувати різні проблеми, самостійно набувати знання. Недарма учні написали такі слова про науку хімію.  «Хімія – прекрасна наука, наука майбутнього!»

   Щоб краще засвоїти предмети – розроблено багато дидактичного матеріалу.

   У цьому році був проведений бінарний урок: Практична робота «Розв’язування задач з генетики за допомогою програмного забезпечення комп’ютерної техніки». Де учні, знання, отримані зі спеціальності, використовують для виконання практичної роботи з генетики.

   Але не тільки на уроках і у позаурочний час проводиться багато цікавого: вікторини, різні експерименти, досліди, рольові ігри. Мабуть, як кожен вчитель, Тетяна Олександрівна вважає свої предмети найкращими та найцікавішими.  Свою любов до них вона передає дітям.

DSC 0071
DSC 0074 DSC 0192
DSC 0092                   DSC 0083
DSC 0206 DSC 0205
             DSC 0190