Новини

01 Жовтня 2023

Вітання з Днем працівників освіти

Z Dnem pracivnik osvita

 

   Уже 29 років поспіль в першу неділю жовтня ми відзначаємо День працівників освіти. Сфера освіти є фундаментом у формуванні та розвитку особистості, а освітяни – працівники, без яких цей фундамент створити неможливо.

   Кожен із вас, дорогі колеги, гостро відчуває і реагує на загрози і виклики сьогодення. Та наперекір сьогоднішній надважкій ситуації, ви продовжуєте чесно робити свою справу, навчати і надихати українських дітей, аби вони боролися за майбутнє України своїми знаннями. Чи не тому, незважаючи на повномасштабну війну, наші вихованці дивують світ освітніми перемогами?

   Українські освітяни не просто талановиті та прогресивні особистості. Сьогодні це захисники України, волонтери, психологи, які власним прикладом формують сильне майбутнє. Ваш незламний дух знаходить відгук у вихованцях і учнях, які стають поруч на захисті нашої держави.

   Бажаю вам, шановні викладачі, майстри виробничого навчання і всі, хто праює в освітній галузі, йти тільки вперед, надалі залишатися провідниками незламності і нескореності нашої держави. Сил вам, безмежного терпіння, життєвої мудрості, натхнення та оптимізму. Ви – герої! Вами пишається вся країна і увесь світ. Зі святом! 

Разом до Перемоги!

Тримаймося!

Ми – сильні!

Ми – Україна!