Новини

13 Вересня 2023

Інформація про проведення конкурсу «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»,

64d09ac803a54756738137-2

 

Читай тут офіційний лист про щорічне проведення конкурсу «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

Державна установа «Всеукраїнський
молодіжний центр»

Про поширення інформації

У межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021–2026 роки МКІП, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Мінінфраструктури та Нацсоцслужба спільно з ІСАР “Єднання”, Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права продовжують проведення розпочатої у 2020 році інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці».

Кампанія передбачає щорічне проведення конкурсу «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці», що покликаний популяризувати успішні приклади тристоронньої співпраці між зазначеними секторами.

Подати заявку на участь у цьогорічному конкурсі можуть як інститути громадянського суспільства, представники бізнесу, так і органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Для участі у конкурсі необхідно до 14 вересня 2023 р. включно заповнити форму за посиланням:

https://forms.gle/4PkDgoR7MSfYLvo96

Кращі історії про спільні проекти (практики співпраці) будуть висвітлені у тематичному збірнику для розміщення на інформаційних ресурсах партнерів кампанії. Про окремі історії успіху планується зробити відеоролики.

Для включення до збірника історія успіху має відповідати таким критеріям:

- участь у проекті/ініціативі представників трьох секторів: органу виконавчої влади (органу місцевого самоврядування), бізнесу та інституту громадянського суспільства;

- початок і продовження проекту/ініціативи після початку повномасштабного вторгнення;

- інформація про проект/ініціативу доступна на публічних ресурсах;

- проект/ініціатива має вимірювані результати.

У випадку виникнення додаткових запитань, ви можете звернутися до контактної особи – менеджера проектів Центру демократії та верховенства права Володимира Куделі ( Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ).

Просимо поширити зазначену інформацію серед зацікавлених осіб.

Додаток: на 1 арк.

Заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції     Андрій ЧЕСНОКОВ